Święcenie Różańców

Dzisiaj (7.10.2019r.) dzieci przygotowujące się do Pierszej Komunii Świętej wraz ze swoimi rodzicami, odmówili różaniec, na następnie uczestniczyli we Mszy Świętej w trakcie, której zostały poświęcone Różańce. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność.

Więcej zdjęć

Adorcja i czuwanie (18.09.2019r.)

Dzisiaj w Święto Świętego Stanisława Kostki, patrona Polski odbyła się adroacja i czuwanie dla dzieci i młodzieży. Również w dniu dzisiejszym w poczet ministrantów zostali przyjęci Paweł i Szymon.

Pierwsze spotkanie organizacyjne (03.09.2019r.)

Dzisiaj o godzinie 17.00 odbyła się Msza Święta z udziałem dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej oraz ich rodziców. Po Mszy odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną modlitwę.

Więcej zdjęć

Pożegnanie ks. Ryszarda i Pani Kazimery

Dzisiaj 30 czerwca 2019 pożegnaliśmy odchodzącego z Naszej Parafii ks. Ryszarda. Serdecznie dziękujemy mu za te wszystkie lata spędzone w Słupcy. Jednocześnie ks. Proboszcz Hieronim Szczepaniak podziękował za osiemnastoletnią pracę Pani Kazimierze, która przez te wszytskie lata prowadziła plebanię.

Copyright © 2018.  Rights Reserved.