Caritas na Wielkanoc

Parafialny zespół Caritas po każdej Mszy Świętej rozprowadza Świece na stół wielkanocny oraz palemki na dzisiejszą Niedzielę Palmową. Dochód przeznaczony jest na podopiecznym Caritas w czasie Wielkanocy. Serdecznie zapraszamy.

Wigilia dla podopiecznych Caritas

15 grudnia 2019 odbyło się spotkanie wigilijne dla podopiecznych parafialnego zespołu Caritas. Najpierw została odprawiona Msza Święta w intencji członków Caritas, a następnie zebrani przeszli do salki parafialnej na wspólną wieczerzę. Oprócz wolontariuszy i zaproszonych gości w osobach pana starosty Jacka Bartkowiaka oraz księdza dyrektora diecezjalnego zespołu Caritas Krzysztofa Stawskiego, na spotkanie przybyli podopieczni parafialnego zespołu. Oprócz modlitwy, łamania się opłatkiem i wspólnych kolęd zostali również wyróżnieni wolontariusze w osobach: Mirosławy Komin, Anny Kuchowicz i Władysława Sypniewskiego, za wieloletnią współpracę.

Bożonarodzeniowa zbiórka produktów

Parafialny zespół Caritas serdecznie dziękuje zarówno wolontariuszom, którzy zbierali produkty żywnościowe dla swoich podopiecznych jak również wszystkim darczyńcom, którzy wspomogli bożonarodzeniowe dzieło wspomożenia potrzebujących.

Świąteczna pomoc potrzebującym

Parafialne koło Caritas i jego wolontariusze w ramach świątecznej pomoc potrzebującym z okolicy rozprowadza świąteczne stroiki, bombki i świece na stół wigilijny,z których cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych. Serdecznie zapraszamy.

Copyright © 2018.  Rights Reserved.